You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Admin

Odigrani su polufinalni mečevi kupa.

Podijeli vijest

Odigrani su mečevi polufinala kupa. Viđeni su veoma dobri  uzbudljivi mečevi i na obje utakmice penali su odlučili pobjednika.

Expo commerc je poslije izvođenja penala savladao Pljevlja 04 DC Light systems. Viđen je veoma dobar i borben meč. Expo je došao do prednosti u prvom poluvremenu. U drugom poluvremenu se nastavilo sa dobrom i čvrstom igrom, a Pljevljaci su sredinom istog došli do izjednačenja. Do kraja nije bilo više pogodaka, a Expo je imao dvije šanse za pobjedu. U penal seriji Expo je bio bolji, a junak je bio golman Marko Raišević, koji odbranio jedan penal i postigao pogodak. Rezultat poslije izvođenja penala je bio 4:2

U drugom meču Bar-Kod je takođe poslije izvođenja penala savladao SB Sabornog hrama. U regularnom dijelu meča, Hram je bio bliži pobjedi. U prvih desetak minuta poluvremena je stekao tri gola prednosti ali je protivnik uspio da izjednači u 26-om minutu. Hram je ponovo došao do prednosti u finišu meča, ali je protivnik izjednačio u posljednjim trenucima meča. U penal seriji ni jedni ni drugi nijesu bili najprecizniji. Bar-Kod je promašio dva penala, dok je protivnik tri puta bio neprecizan. Rezultat poslije izvođenja penala je bio 3:2