2 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 1
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Marko Popović, Miloš Caušević

Kastel je poslije boljeg izvođenja penala eliminisao Kutjevo i plasirao se u polufinale. U regularnom dijelu meča Kutjevo je slavilo sa golom prednosti i tako nadoknadio minus iz prvog meča. Viđen je odličan meč sa dosta šansi. Kutjevo je došlo do prednosti u trećem minutu. Do kraja poluvremena nije bilo pogodaka. Obje ekipe su imale po četiri šanse sa tom činjenicom da su šanse Kutjeva bile zrelije. U drugom poluvremenu se nastavilo sa otvorenom igrom i šansama. Kutjevo je došlo do dva gola prednosti u 24-om minutu. Nakon toga imalo je još dvije šanse koje nije realizovalo. U nastavku meča i jedni i drugi su imali još po dvije šanse. Kastel je uspio da za minut igre postigne dva pogotka i dođe do izjednačenja na dva minuta prije kraja. Nakon toga Kutjevo je krenulo sa igračem-golmanom. Imalo je dvije dobre šanse a u 39-om minutu je i postiglo pogodak za konačnih 3:2. U penal seriji srećniji i spretniji su bili Nikšićani koji su postigli tri pogotka, a jedan je protivnički golman Mirković odbranio. Sa druge strane igrači Kutjeva su samo jedan realizovali dok su dva udarca pogodila okvir gola, a jedan je odbranio golman Đurđevac koji je odlično branio tokom čitavog meča. Rezultat poslije izvođenja penala je bio 3:1.