3 Međusobni dueli 2
2 Žuti kartoni 0
Delegat Marko Popović
Arbitri Momo Saveljić, Miloš Caušević

Gardisti su savladali Graničar i u revanš meču. Oni su odigrali izuzetno borbeno i disciplinovano i potpuno zasluženo se plasirali dalje. Graničar sa druge strane je odigrao veoma loše. U prvom poluvremenu je bilo šansi sa obje strane. a Gardisti su bolje iskoristili svoje i taj dio igre su završili sa golom prednosti. U drugom poluvremenu se nastavilo sa otvorenom igrom, sa šansama na obje strane. Graničar je u dva navrata prišao na gol zaostatka, ali je protivnik veoma brzo odreagovao i vratio dva gola prednosti. U posljednjih desetak minuta Graničar je pokušao i sa igračem golmanom, ali je protivnik kaznio takvu igru i uspio je da se odlijepi tri minuta prije kraja meča. Veoma raspoložen za igru je bio Bubanja, koji je bio nezadrživ za protivničke igrače.