5 Međusobni dueli 3
2 Žuti kartoni 1
Delegat Nemanja Ljumović
Arbitri Marko Popović, Miloš Caušević

G-14 je poslije produžetaka savladao Stupove i tako osvojio treće mjesto. Viđen je veoma dobar i otvoren meč, posebno u drugom poluvremenu. U prvom poluvremenu se igralo borbeno i čvrsto. G-14 je imao dvije veoma dobre šanse koje nije realizovao, a u samom finišu je imao kazneni udarac sa deset metara, ali je lopta završila pored gola. Sa druge strane Stupovi su imali dva opasna pokušaja. Drugo poluvrijeme je bilo puno efikasnije od prvog. Stupovi su došli do prednosti, ali je protivnik veoma brzo preokrenuo rezultat. Sredinom poluvremena Stupovi su došli do izjednačenja. G-14 je ponovo došao do prednosti u 36-om minutu, ali je protivnik posle dva minuta igre izjednačio. Do kraja regularnog dijela nije bilo više pogodaka, tako da su se igrala dva produžetka po dva minuta. G-14 je došao ponovo do prednosti u trećem minutu prvog produžetka i imao jednu dobru šansu koju nije realizovao. U drugom produžetku obje ekipe su imale po jednu dobru šansu koju nisu realizovale. Nakon toga Stupovi su krenuli sa igračem-golmanom, ali je to protivnik kaznio postigavši dva pogotka sa kojim je ovjerio pobjedu.