3 Međusobni dueli 1
1 Žuti kartoni 2
Delegat Željko Adžić
Arbitri Marko Popović, Ratko Medenica

G-14 poslije boljeg izvođenja penala savladao Dadi gradnju. U regularnom dijelu meča Dadi je slavio sa golom prednosti i tako je nadoknadio minus od jednog gola iz prvog meča. Viđen je odličan, borben meč sa dosta šansi. U prvom poluvremenu Dadi je imao veći posjed lopte i stvorio je nekoliko šansi. G-14 je došao do prednosti u devetom minutu, a prije pogotka je imao jednu dobru šansu. Dadi je u 13-om i 16-om minutu postigao dva pogotka i preokrenuo rezultat i sa golom prednosti završio poluvrijeme. U drugom poluvremenu se nastavilo sa odličnom igrom. G-14 je izjednačio početkom drugog poluvremena. Nakon toga Dadi je bio konkretniji rival, stvorio nekoliko dobrih šansi, ali je protivnički golman Ljajkolar odlično branio. Dadi je došao ponovo do prednosti u 36-om minutu. Neposredno prije toga i protivnik je imao dva opasna pokušaja. U samom finišu Dadi je imao još nekoliko šansi koje nije realizovao. U penal seriji srećniji i spretniji su bili igrači G-14. Ljajkolar je odbranio jedan penal, a jedan igrač Dadija je pogodio okvir gola. Sa druge strane igrači G-14 su pet puta pogodili i jednom promašili. Rezultat poslije izvođenja penala je bio 5:4.