0 Međusobni dueli 6
0 Žuti kartoni 0
Delegat Nemanja Ljumović
Arbitri Miloš Caušević, Ratko Medenica

SB Sabornog hrama je savladalo Mondial u veoma dobrom i efikasnom meču. U prvom poluvremenu se igralo veoma čvrsto i tvrdo sa malo šansi. Hram je došao do prednosti u osmom minutu. Nakon toga je imao još jednu šansu koju nije realizovao. Do poluvremena više nije bilo pogodaka, a Mondial je imao jednu šansu. Drugo poluvrijeme je bilo puno bolje i sadržajnije. Hram je početkom poluvremena imao dobru šansu, da bi veoma brzo došao do vođstva od 2:0. Do prednosti od 3:0 Hram je došao u 27-om minutu. Sredinom poluvremena Mondial je došao do pogotka, ali je Hram odlično odgovorio sa dva pogotka i tako došao do četiri gola prednosti. Sjajan gol je postigao Miloš Miličković, koji je u svom stilu napravio solo prodor i postigao pogodak. U poslednjim trenucima meča Mondial je postigao svoj drugi pogodak i smanjio prednost protivnika pred revanš meč.