0 Crveni kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Marko Popović, Miloš Caušević
  • Komentar

G-14 i Bar-Kod su odigrali neriješeno u veoma dobrom i otvorenom meču. G-14 je prošao u 1/4 finala zahvaljujući pobjedi od dva gola razlike u prvom meču. On je bolje otvorio meč, imao jednu dobru šansu, a do prednosti je došao u sedmom minutu. Do kraja poluvremena nije bilo više pogodaka, ali je Bar-Kod imao četiri šanse koje nije realizovao. Bar-Kod je bolje otvorio drugo poluvrijeme. Postigao je tri pogotka za dva minuta i nadoknadio zaostatak iz prvog meča. Nakon toga je imao još jednu dobru šansu. U narednih 8-9 minuta nije bilo većih uzbuđenja. U 35-om minutu G-14 je efektnim pogotkom Nenezića smanjio prednost rivala na jedan gol razlike. Nakon toga G-14 je imao jednu dobru šansu za izjednačenje, koju nije realizovao, da bi u poslednjem minutu meča došao do pogotka i izjednačenja, kojim je postavljen konačan rezultat meča.