2 Međusobni dueli 0
0 Žuti kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Miloš Caušević, Marko Popović

FK Dobri je savladao Cruzeiro i u revanš meču. Viđen je veoma dobar i otvoren meč. Dobri je odlično otvorio meč i došao do dva gola prednosti. Cruzeiro je u samom finišu smanjio prednost protivnika a prije toga imao dvije dobre šanse koje nije realizovao. U drugom poluvremenu se nastavilo sa dobrom igrom. U prvih desetak minuta nije bilo puno uzbuđenja. Dobri je do dva gola prednosti došao u 30-om minutu, ali je protivnik poslije par minuta smanjio na gol prednosti. U samom finišu Dobri je došao do dva gola prednosti koju je uspio da sačuva do kraja . Da podsjetimo da je FK Dobri slavio i u prvom meču.