1 Međusobni dueli 2
0 Žuti kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Miloš Caušević, Nemanja Ljumović

Kličevo Nikšić je savladalo Azral puno teže nego što se pomislilo kada se pogleda konačan rezultat meča. Nikšićani su došli do prednosti na samom startu meča, koju su duplirali sredinom poluvremena. Azral je do kraja prvog poluvremena postigao jedan pogodak i smanjio prednost protivnika. Osim pogodaka obje ekipe su imale po dvije šanse. Početkom drugog poluvremena Azral je imao nekoliko šansi za izjednačenje, ali je protivnički golman Milo Radojičić sjajno branio na čitavom meču. Kličevo je u 25-om i 27-om minutu postiglo dva pogotka i došlo do tri gola prednosti. U nastavku meča Azral nije koristio šanse, a protivnik je to kaznio sa još tri pogotka i došao do ubedljive pobjede.