1 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Nemanja Ljumović
Arbitri Ratko Medenica, Miloš Caušević

Distanca Inc je savladala Sb Sabornog hrama i osvojila treće mjesto u ligi. Viđen je odličan, efikasan meč sa dosta šansi. Distanca je odlično otvorila meč i poslije pet minuta igre je stekla dva gola prednosti. Poslije minut igre Hram je došao do svog prvog pogotka. Do kraja poluvremena nije bilo golova ali jeste šansi sa obje strane.Obje ekipe su imale po pet dobrih šansi ali su golmani Ćetković i Brković bili na visini zadatka. U drugom poluvremenu se nastavilo sa odličnom i otvorenom igrom.Distanca je postigla tri vezana pogotka i tako je došla do četiri gola prednosti. Sredinom poluvremena Hram je postigaso svoj drugi pogodak.Distanca je u 35-om minutu postigla pogodak, vratila četiri gola prednosti i činilo se riješila meč. U posljednjih pet minuta meča Hram je krenuo sa igračem golmanom. Takvom igrom je postigao tri pogoka i prišao na gol zaostatka u posljednjem minutu meča ali više od toga nije mogao.