1 Međusobni dueli 0
0 Žuti kartoni 0
Delegat Marko Popović
Arbitri Ratko Medenica, Miloš Caušević

Lovćenska vila je poslije boljeg izvođenja penala savladala SB Sabornog hrama. U regularnom dijelu meča, kao i u produžecima nije bilo pobjednika. Viđen je odličan, uzbudljiv i izuzetno borben meč. U prvom poluvremenu se igralo veoma odgovorno i disciplinovano i nije bilo puno šansi. Izdvojićemo dva pokušaja za Hram. Drugo poluvrijeme je bilo bolje i sadržajnije. Prvu šansu su imali Cetinjani kada su pogodili okvir gola, a Hram je uzvratio istom mjerom. Cetinjani su sredinom poluvremena imali najbolju šansu , a do vođstva su došli u 33-em minutu preko Tatara. Hram je minut poslije toga izjednačio preko Babovića. Do kraja regularnog dijela nije bilo pogodaka ni većih šansi. U produžecima se nastavilo sa odličnom igrom, a Cetinjani su došli do ponovnog vođstva u 4- om minutu prvog produžetka. Hram je izjednačio u poslednjim trenucima produžetka. Hram je prvi put došao do prednosti dva minuta prije kraja i činilo se da će sigurno privesti meč kraju, međutim protivnik je minut prije kraja došao do izjednačenja i penala. U penal seriji srećniji i spretniji su bili Cetinjani. Dva igrača Hrama nisu bila precizna. Jedan udarac je završio pored gola, a jedan je odbranio golman Vujović. Sa druge strane golman Grujić je odbranio jedan penal, dok su ostali igrači Lovćenske vile bili precizni. Rezultat poslije izvođenja penala je bio 4:3.