0 Međusobni dueli 2
0 Žuti kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Marko Popović, Momo Saveljić

Distance Inc je savladala Pljevlja 04 u odličnom, otvorenom i uzbudljivom meču. Distance je bolje otvorila meč i došla do dva gola prednosti sredinom poluvremena. Osim pogodaka imala je i dvije dobre šanse. Pljevljaci su se trgnuli u poslednjih 6-7 minuta poluvremena i uspjeli su da postignu pogodak i smanje prednost. Do kraja poluvremena nije bilo više pogodaka, ali je Distance imala još jednu dobru šansu. Početkom drugog poluvremena Distance je imala još jednu šansu poslije kontre. Pljevlja su došla do izjednačenja u 23-em minutu. Poslije tog pogotka Pljevljaci su imali inicijativu ali je protivnik odigrao odlično i disciplinovano u odbrani a iz jedne brze kontre je došao ponovo do vođstva. Minut poslije toga Distanca je došla do dva gola prednosti. U samom finišu Pljevlja su krenula na sve ili ništa i uspjela su da minut prije kraja priđe na gol zaostatka. U poslednjem minutu Pljevlja su imala tri odlične šanse, ali je golman Ćetković odličnim odbranama sačuvao svoju mrežu. U poslednjim trenucima meča Distanca je svojim petim golom postavila konačan rezultat meča.