3 Neriješeno 1
43 G+ 45
72 G- 85
-29 G+- -40

Kutjevo i Trebjesa su odigrali neriješeno u veoma dobrom i zanimljivom meču. Kutjevo je odlično otvorilo meč i poslije nekoliko minuta igre došlo je do tri gola prednosti. U nastavku meče je bilo po nekoliko šansi sa obje strane koje nijesu realizovane. Nikšićani su do poluvremena uspjeli da postignu dva pogotka i priđu na gol zaostatka.U drugom poluvremenu se nastavilo sa dobrom igrom,a Trebjesa je došla do izjednačenja u 23-em minutu. Kutjevo je veoma brzo vratilo vođstvo i to poslije dva minuta igre. Do samog finiša meča nije bilo više pogodaka. Trebjesa je u posljednja dva minuta igre pokušala sa igračem golmanom.Kutjevo je imalo veliku šansu u situaciji na prazan gol ali nije došlo do gola koji bi mu vjerovatno donio pobjedu. Trebjesa je preko do ovog kola igrača Kutjeva, Šukovića došla do boda u posljednjem minutu meča.