55 G+ 71
36 G- 34
19 G+- 37
  • Komentar

Bar-Kod je savladao Stupove. Viđen je veoma dobar meč i odlična igra novajlije u ligi. U prvom poluvremenu Bar- Kod je bio opasniji rival. Stvorio je nekoliko šansi u prvih desetak minuta poluvremena koje nije realizovao. Bar kod je za minut igre u 11-om i 12-om minutu postigao dva pogotka i došao do iste tolike prednosti. Stupovi su uzvratili istom mjerom i došli do izjednačenja. Do kraja poluvremena Bar-Kod je ponovo došao do prednosti ali je protivnik u samom finišu izjednačio. U prvih desetak minuta drugog poluvremena se igralo nešto opreznije i viđena je po jedna šansa sa obje strane koja nije realizovana. Bar-Kod je ponovo došao do prednosti u 30-om minutu, ali je protivnik nakon par minuta igre još jednom izjednačio. Nijesu igrači Bar - Koda poklekli pod pritiskom šampiona već su još jednom uspjeli da postignu pogodak i dođu do vođstva. Nakon tog pogotka meč se otvorio i bilo je šansi sa obje strane, a zrelije šanse je imao Bar- Kod. U poslednjem minutu meča Bar- Kod je postigao pogodak i ovjerio pobjedu.