0 Crveni kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Nemanja Ljumović, Marko Popović
  • Komentar

Hram Borba su odigrali neriješeno u borbenom, dinamičnom i na momente nervoznom meču. U prvom poluvremnu Hram je bio konkretniji rival. Stvorio je nekoliko veoma dobrih šansi od kojih je jednu iskoristio. sa druge strane Borba je imala jednu dobru šansu koju nije realizovala. U drugom poluvremenu Borba je podigla nivo igre. Imala je dvije dobre šanse koje nije iskoristila. Hramje je ipak prvi došao do pogotka i tako duplirao prednost. Do posljednjih 5-6 minuta meča nije bilo pogodaka, a Hram je imao jednu šansu oju nije realizovao.Borba je smanjila prednost u 36-om minutu. Nakon toga Borba i Hram su odigrali neriješeno u veoma borbenom, uzbudljivom ali i nervoznom meču čto je i pokvarilonije bilo većih šansi, a Borba je izjednačila u posljednjim trenucima meča i to iz kaznenog udarca sa devet metara. Neposredno prije toga igrač Hrama je napravio nepotreban prekršaj na sredini terena.