1 Međusobni dueli 0
0 Žuti kartoni 0
Delegat Aleksandar Zarubica
Arbitri Nemanja Ljumović, Ratko Medenica

Baćović Nikšić se plasirao u osmini finala play offa poslije boljeg izvođenja penala protiv ekipe Traffic. U regularnom dijelu, meč je završen 1:1 identično kao i prvi duel. Viđen je veoma borben i tvrd meč sa malo šansi. U prvom poluvremenu se igralo veoma odgovorno i disciplinovano i nije bilo većih šansi, a samim tim ni golova. U drugom poluvremenu se nastavilo sa sličnom igrom, a Baćović je došao do prednosti u 24-om minutu. Nakon toga Traffic je imao inicijativu, ali su se Nikšićani dobro branili. Traffic je došao do izjednačenja u 36-om minutu, a neposredno prije toga je imao i jednu veliku šansu koju nije iskoristio. U poslednjih 3-4 minuta meča nije bilo pogodaka, ali je Traffic u samom finišu meča imao veliku šansu za pobjedu, koju nije iskoristio. U penal seriji spretniji i srećniji su bili Nikšićani. Njihov golman Radojičić je odbranio penal Stanišiću, dok su svih pet izvođača ekipe Baćović bili precizni. Rezultat poslije izvođenja penala bio je 5:4.