1 Međusobni dueli 0
0 Žuti kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Nemanja Ljumović, Marko Popović

Napoli je poslije izvođenja penala savladao Minhen karavan. Kao i predhodni meč i ovaj je završen bez pobjednika, tako da su penali odlučili ko će u drugo kolo. Viđen je veoma dobar i korektan meč na kojem je viđeno nekoliko preokreta.U prvom poluvremenu , Minhen je prvi došao do prednosti ali je protivnik poslije par minuta igre preokrenuo rezultat. Do kraja poluvremena Minhen je izjednačio rezultat. U drugom poluvremenu se nastavilo sa otvorenom i dobrom igrom. Minhen je ponovo došao do prednosti u 25-om minuta. Napoli je ponovo uzvratio kao i u prvom poluvremenu sa dva brza pogotka i ponovo došao do prednosti. Poslije toga, Napoli je imao dvije velike šanse da riješi meč ali ih nije iskoristio, Minhen je u samom finišu došao do izjednačenja i penala. U penal seriji srećniji i spretniji su bili igrači Napolija. U prvoj seriji svih pet izvođača u obje ekipe su postigli pogotke. Odlučujući momenat se dogodio u šestoj seriji, kada je Miodrag Kukuljac promašio čitavi gol, a Bojić je bio siguran i donio svojoj ekipi prolaz u drugo kolo i duel sa Fidom. Rezultat poslije izvođenja penala je bio 6:5. Golove u penal seriji su postigli za Napoli : Bojić x2, Obradović, Marković, Đukić i Radenović. Za Minhen : Kukuljac, Cvijović,Rakočević,Jovović i Rašović.