1 Međusobni dueli 0
0 Žuti kartoni 0
Delegat
Arbitri

Montenomaks je savladao Azral poslije izvodenja penala. U prvom poluvremenu Azral je bolje otvorio mec i došao do prednosti poslije greške protivnika i autogola. Poslije toga vodstva Montenomaks je imao veci posjed lopte ali je Azral bio veoma opasan iz kontranapada i imao nekoliko šansi koje nije realizovao. Montenomaks je bolje poceo drugo poluvrijeme i uspio da za dva minuta preokrene rezultat. Prvi gol je postigao poslije dobre akcije, a drugi poslije velike greške jednog protivnickog igraca. U nastavku je Azral napravio pritisak i uspio je da dode do izjednacenja i to poslije pogotka iz slobodnog udarca. Poslije ovog izjednacenja videna je nešto opreznija igra i nije bilo vecih šansi do kraja regularnog dijela meca. U produžecima slicna situacija kao i finiš meca, a to znaci da nije bilo nekih vecih uzbudenja do samog finiša drugog produžetka, kada je prvo Azral došao do prednosti, da bi protivnik uzvratio vec u sledecem napadu. Pošto ni poslije produžetaka nije bilo pobjednika pristupilo se izvodenju penala. U penal seriji puno uspješniji su bili igraci Montenomaksa, koji su realizovali tri penala, a njihov golman Dragovic je odbranio dva penala, dok je jedan završio na okviru gola. Rezultat u penal seriji je bio 1 : 3.