1 Međusobni dueli 0
0 Žuti kartoni 0
Delegat
Arbitri

Spin je savladao As auto u jednom veoma dobrom mecu. Pocetak meca je protekao u izjednacenoj i otvorenoj igri ali bez izrazitih šansi. Spin je došao do prednosti sredinom poluvremena poslije jedne sjajne individualne akcije i udarca Gaševica. Poslije toga vodstva protivnik je preuzeo inicijativu, imao nekoliko šansi ali nije uspio da dode do pogotka. Spin je prednost duplirao u 15. minutu meca, kada je Staniša Popovic odlicnim i preciznim udarcem sa distance savladao protivnickog golmana.Do poluvremena smo vidjeli još jedan pogodak za veliko vodstvo od 3 : 0. U drugom poluvremenu As auto je krenuo energicno imao inicijativu i nekoliko šansi od kojih je jednu realizovao, poslije dobre akcije i smanjio vodstvo protivnika. U tim momentima se cinilo da ce možda uspjeti i da se vrate u mec, medutim Spin je sa još jednim pogotkom ponovo došao do tri pogotka prednosti. Do kraja smo vidjeli još po jedan pogodak na obje strane za konacnih 5 :2. Na kraju kada se sve pogleda Spin je bolje koristio svoje šanse i evidentno je da se takticki bolje pripremio od protivnika.