1 Međusobni dueli 2
1 Žuti kartoni 1
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Marko Popović, Miloš Caušević

Valter je savladao Kutjevo/ Montefruit u odličnom meču. On je bio konkretniji rival u prvom poluvremenu. Odlično je zatvorio prilaze svom golu, a postigao je dva pogotka poslije dobrih akcija. Kutjevo je sa druge strane imao jedan opasan pokušaj udarcem iz daljine. Drugo poluvrijeme je bilo sadržajnije i uzbudljivije. Valter je u 27-om minutu došao do trećeg pogotka, ali je protivnik veoma brzo došao do svog prvog pogotka. Valter je u 35-om minutu došao do tri gola prednosti, ali je u finišu meča imao mali pad koncentracije i protivnik je postigao dva pogotka i prišao na gol zaostatka. Taj drugi pogodak Kutjeva je bio iz kaznenog udarca sa deset metara. Valter je ipak uspio na nekih tridesetak sekundi prije kraja meča, da postigne još jedan pogodak i tako dođe do dva gola prednosti pred revanš meč.