0 Crveni kartoni 0
Delegat Vasilije Vujović
Arbitri Marko Popović, Ratko Medenica
  • Komentar

Valter je savladao Distancu u duelu ekipa, koje se veoma dobro poznaju. Ove dvije ekipe igraju međusobno termine već više od godinu dana, a igrali su i ligaškom dijelu prvenstva, kad je Distanca slavila poslije preokreta. Viđen je odličan i otvoren meč. Distanca je prva imala šansu, koju nije iskoristila. Protivnik je istom mjerom uzvratio par minuta kasnije. Valter je u 10 i 12-tom minutu preko Osmajića postigao dva pogotka. Protivnik je nakon toga imao jednu dobru priliku. Treći pogodak za Valter je postigao Anđušić u samom finišu poluvremena. U drugom poluvremenu se nastavilo sa dobrom i otvorenom igrom. Distanca je do prvog pogotka došla u 25-tom minutu preko Bojanovića, koji je nedugo nakon toga pogodio okvir gola. U 32-om minutu igrač Distance Šušić je dobio drugi žuti, odnosno crveni karton, što je značilo da protivnik ima igrača više pet minuta. Valter je to iskusno kaznio, postignuvši dva pogotka i imao je jo dvije šanse. U nastavku meča, Distanca je pokušala sa igračem golmanom ali je takvom igrom primila još dva pogotka, a u samom finišu je došla do svog drugog pogotka.