3 Međusobni dueli 2
0 Žuti kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Marko Popović, Momo Saveljić

Expo commerc je poslije izvođenja penala eliminisao Stupove. U regularnom dijelu meča nije bilo pobjednika, baš kao i u njihovom prvom duelu. U prvom poluvremenu viđen je odličan meč. Stupovi su stvorili četiri dobre šanse i postigli dva pogotka, dok je protivnik imao tri šanse i postigao dva pogotka. U drugom poluvremenu se nastavilo sa odličnom i borbenom igrom. Stupovi su prvi zaprijetili ali je golman Raičević odlično branio na ovom meču. Expo je došao do prednosti u 26-om minutu. Nakon toga se nastavilo sa velikom borbom, a prava drama viđena je u finišu. Stupovi su promašili penal, odnosno golman Raičević je odbranio udarac. Dva minuta prije kraja Expo je došao do dva gola prednosti i činilo se da je meč odlučen. U poslednjem minutu jedan igrač Expa je neoprezno napravio dva prekršaja što je protivniku dalo šansu da izvede dva kaznena udarca sa deset metara. Vidaković je u oba slučaja bio precizan i tako donio svojoj ekipi penale. U penal seriji srećniji i spretniji su bili igrači Expa, a junak je bio ponovo golman Marko Raičević, koji je odbranio odlučujući penal bivšem igraču Expa Živkoviću. Neposredno prije toga Stupovi su imali priliku da eventualnim pogotkom prođu dalje, ali je Otašević promašio gol. Rezultat poslije izvođenja penala je bio 7:6.