0 Crveni kartoni 0
Delegat Vasilije Vujović
Arbitri Nemanja Ljumović, Marko Popović
  • Komentar

Expo comerc je i u revanš meču savladao Mondial poslije preokreta. Viđen je veoma dobar i uzbudljiv meč u kojem je Mondial u većem dijelu meča bio u prednosti.Mondial došao do dva gola prednosti sredinom prvog poluvremena.Do kraja poluvremena su obje ekipe postigle još po jedan pogodak. Osim pogodaka obje ekipe su imale po jednu dobru šansu. Mondial je nastavio sa dobrom igrom i u drugom poluvremenu. Postigao je i četvrti pogodak i imao još jednu veliku šansu koju nije iskoristio.Sredinom drugog poluvremena Expo je smanjio prednost protivnika na dva gola razlike. U posljednjih pet minuta igrači Mondiala su pokušala sa igračem golmanom kako bi nadomjestili minus iz prvog susreta. Takvom igrom su imali još jednu šansu koju nijesu realizovali. U samom finišu Expo je takvu rizičnu igru kaznio, postignuvši tri pogotka, koja su mu donijela i drugu pobjedu u ovom dvomeču. Protivnik Expa u 1/8 finala će biti Stupovi.