0 Crveni kartoni 0
Delegat Nemanja Ljumović
Arbitri Marko Popović, Ratko Medenica
  • Komentar

Valter je eliminisao Cruzeiro poslije boljeg izvođenja penala. Poslije regularnog dijela meča Cruzeiro je uspio da nadomjesti minus od pet pogodaka iz prvog meča. Cruzeiro je odigrao odlično, motivisano i veoma borbeno. Valter sa druge strane je odigrao veoma loše i bio je blizu eliminacije. Cruzeiro je u prvom poluvremenu dobro koristio šanse i došao do tri gola prednosti. U tom dijelu igre Valter nije bio pretjerano opasan po gol protivnika. Početkom drugog poluvremena Cruzeiro je uz dosta sreće došao do šetiri gola prednosti. Valter je do prvog pogotka došao u 26-tom minutu i to iz penala. Nakon toga se meč otvorio i postignuto je nekoliko pogodaka za kratko vrijeme. Cruzeiro je postigao tri, a Valter dva pogotka, što je značilo da je Cruzeiro nadoknadio minus iz prvog meča. Nijesu igrači Cruzeira stali na tome već su nastavili da napadaju i u 38-om minutu su imali šest golova prednosti i prolaz dalje. Valter je ipak uspio da dođe do pogotka minut nakon toga i obezbijedi penale. U penal seriji igrači Valtera su bili veoma precizni, a golman Milanković je odbranio dva penala. Rezultat poslije izvođenja penala je bio 4:2