1 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Dragan Mugoša
Arbitri Marko Popović, Miloš Caušević

Grbavci i Kole trans su odigrali neriješeno u dobrom i zanimljivom meču. Grbavčani su zahvaljujući pobjedi u prvom meču od tri gola razlike prošli dalje. Kole trans je došao do prednosti već u trećem minutu ali je protzivnik veoma brzo izjednačio. Do kraja poluvremena nije bilo više pogodaka ali jeste šansi sa obje strane.Grbavci su imali dvije, a Kole trans tri šanse. Početkom drugog poluvremena Kole trans je ponovo došao prvi do prednosti ali je protivnik izjednačio poslije dva minuta igre. U posljednjih desetak minuta meča Kole trans je pokušao sa igračem golmanom i uspio je da postigne dva pogotka i da priđe na gol zaostatka u ukupnom skoru.U sami finiš meča se ušlo sa prednošću Kole transa od dva gola ali su Grbavci uspjeli da postignu treći pogodak u 38-om minutu i tako udalje protivnika od osmine fibala. U posljednjim trenucima meča Grbavci su preko trostrukog strijelca Martinovića došli do izjednačenja. Protivnik Grbavaca u 1/8 finala su Pljevlja 04.