1 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Marko Popović, Nemanja Ljumović

Valter je savladao Cruzeiro teže nego što bi se pomislilo kad se pogleda konačan rezultat meča. Viđen je veoma dobar i otvoren meč. Valter je došao do prednosti u petom minutu i to preko golmaana Milankovića, koji je sjajnim udarcem iz velike daljine savladao svoga kolegu sa druge strane. Cruzeiro je izjednačio u 12-tom minutu. Do kraja poluvremena nije bilo pogodaka ali jeste po nekoliko opasnih pokušaja sa obje strane. Drugo poluvrijeme je bilo puno bolje nego prvo. Cruzeiro je u nekoliko minuta drugog poluvremena imao tri velike šanse ali je protivnik postigao dva pogotka i došao do iste tolike prednosti. U nastavku meča je bilo još nekoliko pokušaja ali nije bilo pogodaka do posljednja četiri minuta meča. Valter je došao do tri gola prednosti preko Šaranovića, koji je odličnim potezom izbacio protivničkog igrača, a onda postigao pogodak. Cruzeiro je u 38-mom minutu smanjio prednost na dva gola razlike. Nakon toga je pokušao i sa igračem golmanom. Takva rizična igra se nije isplatila jer je protivnik postigao tri pogotka u posljednja dva minuta meča i tako došao do velike prednosti pred revanš. Posljednji pogodak je ponovo postigao golman Milanković ali ovaj put iz penala.