2 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Nemanja Ljumović, Marko Popović

Baćović Nikšić se plasirao u polufinale poslije boljeg izvođenja penala. U regularnom dijelu meča Montefruit je slavio sa golom prednosti i tako nadoknadio minus iz prvog meča. U prvom poluvremenu je viđena odlična i dominantna igra ekipe Montefruit koja je postigla tri pogotka i imala još nekoliko šansi koje nije iskoristila. Sa druge strane Nikšićani nisu bili opasni po gol protivnika. U drugom poluvremenu se igralo veoma otvoreno i bilo je dosta šansi sa obje strane. Početkom poluvremena igrač Montefruita Memić je dobio drugi žuti, odnosno crveni karton, što je značilo pet minuta sa igračem više za Nikšićane. Oni su uspjeli da postignu jedan pogodak, a imali su i još nekoliko šansi koje nisu realizovali. U poslednjih desetak minuta meča se igralo otvoreno i bilo je šansi, a Montefruit je imao konstantnu prednost od 2-3 gola razlike. U poslednjih 5 minuta meča se ušlo sa tri gola prednosti za Montefruit, ali je protivnik uspio da postigne pogodak i učini završnicu uzbudljivom. Imao je Montefruit nekoliko velikih šansi da postigne pogodak i prelomi meč ali nisu uspjeli da ga postignu, a protivnik je kaznio te promašaje, postigavši pogodak kojih ih je doveo do penala. U penal seriji sigurniji su bili Nikšićani koji su realizovali sva četiri penala, dok je protivnik jednom pogodio, a dva put je protivnički golman Lalić odbranio gol. Rezultat poslije izvođenja penala bio je 4-1.