2 Međusobni dueli 0
0 Žuti kartoni 0
Delegat Bogdan Jovićević
Arbitri Nemanja Ljumović, Marko Popović

Hram je savladao Borbu u veoma dobrom i borbenom meču. On je bio bolji i konkretniji rival u većem dijelu meča ali je protivnik iako veoma oslabljen odigrao borbeno i nije se predavao do samog kraja. U prvom poluvremenu Hram je bio puno bolji rival. Stvarao je šanse i postizao golove. Takom igrom je u 15-om minutu je stekao tri gola prednosti. Do kraja poluvremena obje ekipe su postigle po jedan pogodak. Početkom drugog poluvremena Hram je sa još jednim pogotkom došao do četiri gola prednosti. U narednih desetak minuta nije bilo puno uzbuđenja, a u posljednjih 6-7 minuta meča Borba je velikom borbenošću uspjela da postigne dva pogotka i priđe na dva gola zaostatka. U posljednja dva minuta, meč se otvorio i obje ekipe su stvorile po nekoliko šansi ali nije bilo više promjene rezultata.