1 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Ratko Medenica
Arbitri Nemanja Ljumović, Marko Popović

Baćović Nikšić se plasirao u četfrtfinale poslije boljeg izvođenja penala. U regularnom toku G-14 je slavio sa 1:0i tako nadoknadio minus iz prvog meča. Viđen je veoma tvrd i borben meč sa malo šansi. U prvom poluvremenu se igralo većinom na sredini terena i ekipe su pokušavale sa distance. Nikšićani su imali jednu šansu koju nisu realizovali. Početkom drugog poluvremena G-14 je došao do prednosti, koju je sačuvao do kraja meča. Poslije pogotka se igralo izjednačeno, a Nikšićani su imali dvije šanse koje nisu realizovali. U penal seriji srećniji i spretniji su bili Nikšićani. Golman G-14 Mihaljević je odbranio 1 od 5 penala dok su njegovi saigrači dva puta promašili čitav gol. Rezultat poslije izvođenja penala je bio 4:3.