5 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Veselin Belojević, Marko Popović

Dadi je savladao Neregeliju u odličnom i otvorenom meču. U prvom poluvremenu se igralo veoma dobro i otvoreno. Neregelija je prva došla do prednosti sredinom poluvremena. Dadi je veoma brzo uzvratio i poslije minut igre došao do izjednačenja.Poslije nekoliko minuta igre Dadi je preokrenuo rezultat i došao do vođstva. Drugo poluvrijeme je bilo još bolje i sadržajnije.igralo se napadački i bilo je šansi sa obje strane. Dadi je povećao prednost poslije odlične kontre i tako došao do dva gola prednosti. Neregelija se nije predavala i veoma brzo je uzvratila istom mjerom i došla do izjednačenja. U nastavku meča se nastavilo sa otvorenom igrom i obje ekipe su išle na pobjedu.Dadi je u samom finišu ponovo došao do prednosti i to poslije odlične i lijepe akcije u režiji Božovića i Grbovića. Do kraja je Neregelija imala još dvije šanse koje nije realizovala. Dadi je sa druge strane imao dvije prilike, a jednu je realizovao I tako postavio konačan rezultat meča.