0 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Goran Arčon, Marko Popović

Graničar je poslije izvođenja penala savladao Valter. U duelu aktuelnog i bivšeg šampiona viđen je veoma borben, tvrd meč sa dosta jakih duela ali izuzetno korektan. U prvom poluvremenu nije bilo puno šansi i većinom su bili pokušaji udarcima sa distance. Valter je došao do prednosti poslije jedne odlične kontre, a Mijovič Boris je uz malo sreće postigao pogodak. Do poluvremena nije bilo pogodaka, a Graničar je imao jednu šansu ali je lopta završila na okviru gola. Graničar je dobro otvorio drugo poluvrijeme, a do izjednačenja je došao poslije odlične akcije i sigurne realizacije Obradovića. Nakon toga, borba se rasplamsala i viđene su još po dvije dobre šanse sa obje strane ali nije bilo golova do kraja regularnog dijela. U penal seriji spretniji i sretniji su bili igrači Graničara, a junak je bio Željko Adžić, koji je podjsetio na šampionske dane Graničara, kada je sjajno branio penale. Golman Valtera, Milanković je odbranio jedan penal, dok je pomenuti Adžić odbranio dva penala iz isto toliko udaraca. Prva tri penala za Graničar je branio Mugoša. Rezultat poslije izvođenja penala je bio 4:3