1 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Nemanja Ljumović, Veselin Belojević

Blok V je savladao Rarovac u veoma otvorenom i efikasnom meču. On je bio bolji i konkretniji rival na ovom meču i kontrolisao je igru i rezultat od samog početka pa do kraja. Odlično je otvorio meč i već u 12. minutu je imao tri gola prednosti. Protivnik je do poluvremena postigao jedan pogodak i smanjio prednost. Početkom drugog poluvremena, Rarovac je postigao još jedan pogodak i prišao na gol zaostatka i to je bilo sve što mu je protivnik dozvolio. Nakon toga, viđena je dominacija igrača Bloka V, koji su odigrali veoma efikasno i raznovrsno i uspjeli su da dođu do ubjedljive pobjede.Protivnik Bloku V u drugom kolu je Napoli Tivat.