1 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Goran Arčon, Nemanja Ljumović

Akapulko je poslije preokreta savladao Stupove. Viđen je odličan i veoma borben meč, koji je posmatrao veliki broj gledalaca. U prvom poluvremenu, Akapulko je imao veći posjed lopte ali mu protivnik nije dozvolio da razvije svoju prepoznatljivu igru. Akapulko je prvi došao do šanse na meču ali je golman Koprivica odbranio udarac Boškovića. Stupovi su u ovom periodu igre igrali veoma čvrsto u odbrani i vrebali iz kontranapada. Upravo iz jedne takve kontre uspjeli su da dođu do prednosti. Otašević je preciznim i efektnim udarcem savladao Lekovića i donio prednost svojoj ekipi. Do kraja poluvremena, Akapulko je imao inicijativu i stvorio je jednu veliku šansu ali Mugoša bio neprecizan iz veoma izgledne situacije. U drugom poluvremenu, Akapulko je napravio veliki pritisak i bio je opasniji rival. Stvorio je 3-4 veoma dobre šanse ali je lopta završava ili na okviru ili pored protivničkog gola.Mogla im je stići kazna za promašaje da je Otašević pogodio u situaciji jedan na jedan sa Lekovićem ali je ovaj drugi sjajno odbranio. U 28. minutu meča, Akapulko uspijeva da postigne pogodak. Poslije slobodnog udarca, igrači Akapulka su napravili višak, a Mugoša je preciznim udarcem savladao protivničkog golmana. Akapulko je veoma brzo postigao vodeći pogodak i došao do vođstva i preokreta. Sjajnu akciju su izveli njegovi igrači, a Popović je efektnim udarcem savladao Koprivicu. U nastavku meča igrači Akapulka se nijesu opredijelili za čuvanje rezultata već su i dalje napadali.Najbolju šansu ipak imali su Stupovi u finišu meča ali je Leković odlično odbranio u situaciji jedan na jedan sa Pejovićem. Protivnik Akapulka u finalu će biti Valter, dok će Stupovi u borbi za treće mjesto igrati protiv ekipe Lange bay tehnic