0 Crveni kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Veselin Belojević, Marko Popović
  • Komentar

Hram je savladao Dadi poslije izvođenja penala. U regularnom dijelu meča rezultat je bio 2:2, dok u produžecima nije bilo golova. U prvom poluvremenu Dadi je bio konkretniji rival. Došao je u prednost poslije odlične kontre i realizacije Siništaja. Nakon toga Dadi je imao veliku šansu da duplira vođstvo, koju nije iskoristio. Hram je imao u ovom dijelu igre imao dvije šanse, jednu na pošetku meča i jednu u samom finišu. U drugom poluvremenu, odnosno na samom početku Hram je došao do izjednačenja preko Dedića, koji je prvo oduzeo loptu, a onda sjajnim udarcem postigao pogodak. Nije se dugo čekalo na odgovor protivnika, koji je preko Radusinovića došao do prednosti. Najbolji strijelac lige je uspio da se zagradi i pored dva igrača uputi loptu prema golu i savlada Pekovića. U nastavku, Hram je pokušavao da napravi pritisak ali je Dadi bio veoma opasan iz kontri, imao nekoliko šansi ali nije uspio da postigne još jedan pogodak. Hram je u finišu meča bio konkretniji, napravio je pritisak i uspio preko Radomana da dođe do izjednačenja.U produžecima nije bilo velikih šansi ali jeste nekoliko opasnih pokušaja sa distance i na jednoj i na drugoj strani. U penal seriji spretniji i srećniji su bili igrači Hrama,čiji su svi izvođači bili precizni i savladali golmana Hota. Golman Peković je sa druge strane uspio da odbrani jedan penal i to je bilo dovoljno za plasman u polufinale.