2 Međusobni dueli 1
0 Žuti kartoni 0
Delegat Radoman Vučetić
Arbitri Goran Arčon, Veselin Belojević

Pro link je savladao Soal u veoma dobrom i otvorenom meču. On je fantastično otvorio meč i već poslije šest minuta igre imao je tri gola prednosti. Nakon toga Pro link je odigrao veoma jako u odbrani i iz brzih kontri je imao nekoliko šansi da totalno dokusuri protivnika ali njegovi igrači nijesu bili precizni u samoj završnici. Soal je u finišu poluvremena kaznio te promašaje protivnika i vratio se u igru. Treba još pomenuti da je igrač Pro linka Bogićević u 10. minutu dobio nezgodan, nenamjeran udarac u predjelu glave i nije mogao nastaviti meč.U drugom poluvremenu Pro link ponovo prvi postiže pogodak i dolazi na tri gola prednosti. Nakon toga Soal je izvršio pritisak, imao inicijativu i uspio je veoma brzo da postigne pogodak i dođe na dva gola zaostatka. Poslije toga se igralo većinom između dva šesterca i nije bilo većih šansi do posljednja 2-3 minuta meča, kada je Soal postigao pogodak i došao na samo gol zaostatka. Nije prošlo ni dvadesetak sekundi, a Pro link je preko veoma raspoloženog za igru Radulovića postigao još jedan pogodak i prelomio meč. Do kraja je viđen još jedan pogodak, kojim je postavljen konačan rezultat meča.